604544453
Nová rezervace: Lekce
únor 2020
  • 5. týden
  • 6. týden
  • 7. týden
  • 8. týden
  • 9. týden
24.2. 2020
1.3. 2020
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • po 24.2.
    • Velký
    • Fight
    • Alpinning
    • CROSS
  • út 25.2.
    • Velký
    • Fight
    • Alpinning
    • CROSS
  • st 26.2.
    • Velký
    • Fight
    • Alpinning
    • CROSS
  • čt 27.2.
    • Velký
    • Fight
    • Alpinning
    • CROSS
  • 28.2.
    • Velký
    • Fight
    • Alpinning
    • CROSS
  • so 29.2.
    • Velký
    • Fight
    • Alpinning
    • CROSS
  • ne 1.3.
    • Velký
    • Fight
    • Alpinning
    • CROSS
Rezervovat
17:10
18:00
Tabata - Alexander Lopez - odpo.
Velký sál
8 / 12
volných míst
200 Kč
Rezervovat
18:00
19:00
FLOWIN - Lenka Ber - odpo.
Velký sál
4 / 6
volných míst
200 Kč
Rezervovat
18:00
19:00
Box training - Vojtěch Končitík
Bojové sporty
12 / 12
volných míst
200 Kč
Rezervovat
18:00
19:00
Alpinning - Michaela B.
Alpinning
0 / 10
volných míst
200 Kč /1 os.
Rezervovat
18:00
19:00
Kruhový tréning - Zdeněk Vedra odpo.
CROSS
10 / 14
volných míst
200 Kč
Rezervovat
10:00
11:00
FULLBODY - Miloš Brt dopo.
Velký sál
10 / 12
volných míst
200 Kč
Rezervovat
18:30
19:00
Pevné bříško a zadeček - Monika Slabá odpo.
Velký sál
9 / 12
volných míst
200 Kč
Rezervovat
17:00
18:00
Fitbox - Vojtěch K.
Bojové sporty
9 / 10
volných míst
200 Kč /1 os.
Rezervovat
17:30
18:30
Alpinning - Monika Slabá
Alpinning
2 / 10
volných míst
200 Kč
Rezervovat
6:00
7:00
Yoga - Markéta B. - dopol.
Velký sál
12 / 12
volných míst
200 Kč /1 os.
Rezervovat
18:00
19:00
Box training - Vojtěch Končitík
Bojové sporty
12 / 12
volných míst
200 Kč
Rezervovat
19:00
20:00
Thajský box - Jiří Páv odpo.
Bojové sporty
12 / 12
volných míst
200 Kč
Rezervovat
17:30
18:30
Alpinning - Lucie Adámková - odpo
Alpinning
7 / 10
volných míst
200 Kč
Rezervovat
17:00
18:00
TRX - Zdeněk Vedra/ odpo
CROSS
7 / 12
volných míst
200 Kč
Rezervovat
11:30
12:00
Tabata - Markéta Blechová dopo.
Velký sál
12 / 12
volných míst
200 Kč
Rezervovat
17:30
18:30
Yoga - Markéta B.
Velký sál
8 / 12
volných míst
200 Kč /1 os.
Rezervovat
17:00
18:00
Fitbox - Vojtěch K.
Bojové sporty
6 / 10
volných míst
200 Kč /1 os.
Rezervovat
17:30
18:30
Alpinning - Michaela B.
Alpinning
0 / 10
volných míst
200 Kč /1 os.
Rezervovat
18:30
19:30
Alpinning - Monika Slabá
Alpinning
5 / 10
volných míst
200 Kč
Rezervovat
19:00
20:00
CROSS - Zdeněk Vedra/ odpo
CROSS
12 / 14
volných míst
200 Kč
Rezervovat
18:00
19:00
Box training - Vojtěch Končitík
Bojové sporty
12 / 12
volných míst
200 Kč
Rezervovat
9:15
10:15
TRX - Alexander Lopez - víkend
CROSS
9 / 12
volných míst
200 Kč
Rezervovat
18:00
19:00
Yoga - Saša Micková - víkend
Velký sál
8 / 12
volných míst
200 Kč
Rezervovat
18:00
19:00
Thajský box - Jiří Páv vík.
Bojové sporty
12 / 12
volných míst
200 Kč
Rezervovat
18:00
19:00
FULLBODY - Miloš Brt vík.
CROSS
9 / 12
volných míst
200 Kč
Filtry:
  • Aktivity 12
  • Sály 4
  • Lektoři / Trenéři 11
Zobrazit Skrýt